ONYX BOOX Volta 3

— ONYX BOOX Volta 3, 6 inç e-Mürekkep Carta e-kağıt dokunmatik ekranlı bir e-kitap okuyucusudur. Model, renk tonunu ayarlayabilen ve titreşimsiz olan yerleşik bir MOON Light 2 arka ışığına sahiptir. Tam teşekküllü bir tarayıcı ile birlikte Wi-Fi modülü ve dokunmatik kontroller, cihazınızı internette gezinmek için rahatça kullanmanıza olanak tanır. Dahili Bluetooth modülü, kablosuz kulaklık veya hoparlör kullanarak müzik ve sesli kitap dinlemenizi sağlar. Ve önceden yüklenmiş yazılım, rahat kontrol için çok sayıda metin, cihaz dokunmatik bölge ayar içerir. En iyi bütçe için optimum özellik seti. Cihaz kompakt, ergonomik bir kasaya sahiptir ve yan Kontrol özelliğine sahip akıllı bir kılıf ile birlikte gelir.
(*Google hizmetleri için destek gerektiren uygulamalar, Google Kitaplar dahil çalışmayacaktır).
Teknolojimiz:

E-Ink Carta bu ne?

E-Ink Carta - elektronik kağıt teknolojisi kullanılarak yapılmış son nesil siyah beyaz ekrandır. Daha hafif bir alt tabakaya ve daha yüksek kontrast ve çözünürlüğe sahiptir. Yoğunluk 212 ppi. Böyle bir ekrandan okumak, iyi bir kağıt kitabın sayfasından okumak kadar rahattır. Klasik tablet veya akıllı telefonlara göre okurken gözler üzerinde olumsuz bir etkisi yoktur.

SNOW Fieldbu ne?

SNOW Field, bir E İnk ekranındaki boyanmamış piksellerin sayısını azaltmaya izin veren bir ekran çalıştırma modu'dur. Metin ve resimlerin kalitesi gözler için olabildiğince rahattır.

Arka Işık "MOON Light2"

Ekran ışığının mavi tonu uyku hormonu üretimini engeller. Bu nedenle, sıradan bir tabletin veya akıllı telefonun parlak ekranından birşey okuduktan sonra uykuya dalmak zordur. Arka Işık ''MOON Light 2'' teknolojisi, LED'lerin parlaklığını soğuk ve sıcak ışık için ayarlamanıza yardımcı olduğu gibi, gün boyunca okumak için daha beyaz ışık alternatifi ve yatmadan önce okumak için daha sarı ışık alternatifi sunar.

ONYX BOOX Volta 3

Yüksek performan
• 4-çekirdekli işlemci (1,2 GHz ve 512 Mb RAM)
• 8 GB enerji-bağımsız bellek
• 32 GB'a kadar bellek kartlarını destekleyen microSD yuvası (kartlar ayrı satılır)
Çoklu dokunma işlevine sahip kapasitif dokunmatik ekran
Okurken rahat kontrol sağlar: kısa basmalı sayfalama, sayfa kaydırma, iki parmakla yakınlaştırma, metinde işaretleme ve ek işlevlerin kullanımı.
Format desteği
ONYX BOOX birçok farklı metin ve resim formatındaki dosyaları açar (bu seçeneklere bakın*). Okurken yazı tipinin stilini ve boyutunu, sayfaların konumunu değiştirebilir, yer imleri ayarlayabilir ve belgeleri keyfi olarak ölçekleyebilirsiniz.
*23 different file formats.
Yeni kitaplık
Kitaplık kitapları yazarlara, başlıklara ve serilere göre sıralar (dosya, sıralama için bilgi içermelidir). Rahat arama ve filtreler. Ayrıca, aygıta kopyalanmadan önce masaüstü bilgisayarda oluşturulan standart klasörler desteklenir.
Uzun çalışma süresi
E-Ink ekranın ve 3000 mAh pilin düşük güç tüketimi, uzun pil ömrü sağlar.
Dil desteği
BOOX, dünyanın farklı dillerindeki belgeleri okumanızı sağlar. Bunların arasında Türkçe, İngilizce, Almanca, Rusça, İspanyolca, İsveççe, Hollandaca, Fince, Fransızca, Lehçe, Çince, Japonca ve diğerleri var.
"Akıllı" kılıf ile yan kontrol teknolojisi
Kitap, güvenilir ekran koruması sağlayan ve kapatıldığında cihazı otomatik olarak uyku moduna geçiren lüks eko-deriden yapılmış akıllı bir kapakla birlikte gelir. Yan tarafta kullanışlı çevirme düğmeleri var.
Bluetooth modülü ve Ses çalar
Dahili 4.1 Bluetooth modülü ile sesli kitapları dinlemek için harici bir klavye veya kablosuz kulaklık bağlayabilirsiniz. Cihaz, müzik ve sesli kitapları dinlemenizi sağlayan önceden yüklenmiş bir ses oynatıcısıdır.
Volta-3 Volta3 OnyxBoox Onyx Boox e-kitap okuyucu Volta-3 Volta3 OnyxBoox Onyx Boox e-kitap okuyucu Türkiye resmi
Not. Flash belleğin bir kısmı sistem yazılımı tarafından kullanılmaktadır.
Made on
Tilda