ONYX BOOX Poke 2 Color

—Ekran aydınlatma teknolojileri MOON Light ve Flicker-Free (titreşimsiz yumuşak parlaklık) ile "elektronik kağıt" tipi E Ink Kaleido'nun renkli ekranına sahip üretici hattındaki ilk cihaz. Poke 2 Color, yalnızca 6,8 mm kalınlığında kompakt, hafif bir gövdeye sahiptir ve aynı zamanda yüksek performanslı 8 çekirdekli işlemci, Wi-Fi ve Bluetooth modülleri ile donatılmıştır ve Android 9.0 işletim sistemi tarafından kontrol edilir, bu da performansını ve birçok harici indirilebilir uygulama ve dosya formatları ile çalışma yeteneğini arttırır. Mevcut sürüm, takvim, sözlük, İnternet erişimi ve diğerleri için işlevlere sahiptir.
Teknolojimiz:

E Ink Kaleido Nedir

E Ink Kaleido, 4096 renge kadar görüntüleme kapasitesine sahip son nesil elektronik kağıt ekranlardır. Palet gösterme yeteneği sayesinde, eğitim literatürünü ve renkli resimli kitapları böyle bir ekranda okumak uygun olacaktır. Piksel yoğunluğu siyah beyazda 300 ppi ve renkli olarak 100 dpi'dir. Böyle bir ekrandan okumak, gözler için rahat ve güvenlidir.

SNOW Fieldbu ne?

SNOW Field, bir E İnk ekranındaki boyanmamış piksellerin sayısını azaltmaya izin veren bir ekran çalıştırma modu'dur. Metin ve resimlerin kalitesi gözler için olabildiğince rahattır.

Flicker-Free sayesinde Titreşimsiz Işık

Flicker-Free teknolojisi, ekran LED'lerinin titremesini tamamen ortadan kaldırır ve uzun süreli okumanın neden olduğu, göz yorgunluğu ve baş ağrıları gibi rahatsızlıkları önemli ölçüde azaltır.
ONYX BOOX Poke 2 Color
Süper yüksek performans
• 8-çekirdekli işlemci (2 GHz ve 2 GB RAM)
• 32 GB enerji-bağımsız bellek
• Android 9.0 tabanlı sistem
Çoklu dokunma işlevine sahip kapasitif dokunmatik ekran
Okurken rahat kontrol sağlar: kısa basmalı sayfalama, sayfa kaydırma, iki parmakla yakınlaştırma, metinde işaretleme ve ek işlevlerin kullanımı.
Format desteği
ONYX BOOX birçok farklı metin ve resim formatındaki dosyaları açar (bu seçeneklere bakın*). Okurken yazı tipinin stilini ve boyutunu, sayfaların konumunu değiştirebilir, yer imleri ayarlayabilir ve belgeleri keyfi olarak ölçekleyebilirsiniz.
*22 different file formats.
Yeni kitaplık
Kitaplık kitapları yazarlara, başlıklara ve serilere göre sıralar (dosya, sıralama için bilgi içermelidir). Rahat arama ve filtreler. Ayrıca, aygıta kopyalanmadan önce masaüstü bilgisayarda oluşturulan standart klasörler desteklenir.
Uzun çalışma süresi
E Ink ekranın ve 1500 mAh pilin düşük güç tüketimi, uzun pil ömrü sağlar.
Dil desteği
BOOX Poke 2 Color, dünyanın farklı dillerindeki belgeleri okumanızı sağlar. Bunların arasında İngilizce, Almanca, Rusça, İspanyolca, Arapça, İsveççe, Hollandaca, Fince, Fransızca, Lehçe, Çince, Japonca ve diğerleri var. (*Türkçe dili daha sonra görünecek ve yazılım paketini manuel olarak güncellemek mümkün olacaktır.)
Sözlükler
ONYX BOOX Poke 2 Color, metin parçacıkları için çevrimiçi Google çevirmenini destekler.
Koruyucu kapak
Kitapla birlikte, ekran ve cihaz için güvenilir koruma sağlayan bir kapak verilmektedir.
OTG
Cihaz, sürücü gerektirmeyen ek çevre birimleri bağlayabileceğiniz OTG'yi ve USB destekler.
Ek programlar
Poke 2 Color , kullanıcılara Android 9.0 platformunun yeteneklerini kullanarak üçüncü taraf okuma programlarını yükleme olanağı sağlar.
Bluetooth modülü
Yerleşik Bluetooth 4.1 modülü sayesinde, harici cihazları - bir klavye, kablosuz kulaklık veya sesli kitap dinlemek için hoparlörler bağlayabilirsiniz.
Not. Flash belleğin bir kısmı sistem yazılımı tarafından kullanılmaktadır.
Not2. Şu anda Poke2Color yazılımının İngilizce ve Rusça sürümleri var. Yakında indirilebilen ve kendiniz güncellenebilen bir program güncellemesi yayınlanacak.
ONYX BOOX Poke'2'Color
ONYX BOOX Poke'2'Color
!
06 Şubat 2021 tarihli POKE2COLOR için sistem yazılımı güncellemesi. Dosya boyutu 979,9 MB.
DİKKAT!
Yazılımı güncellemeden önce yapı numarasını kontrol edin. Sistem ayrıntıları sayfasındaki cihaz ayarlarından öğrenebilirsiniz. Bu yapı numarasının yayınlanma tarihi, sitede veya daha yeni bir sürümün yayınlanma tarihi ile aynı ise, kitap tarafından güncellenemez!
Saptama
1. Güncelleme firmware dosyasını indirin.upx masaüstü PC'ye.
2. Cihazın pili en az %50 şarj edilmelidir.
3. E-kitabı USB kablosuyla bilgisayarınıza bağlayın.
4. Update dosyasını kopyalayın.upx, cihazın dahili belleğinin kök dizinine, yani sadece ONYX sürücüsüne, sistemde tanımlandığı gibi, diğer klasörlerin ve dosyaların yanında.
5. Ayarlar > yazılım güncellemesi > check for updates.
6. Sistemi yükseltme arzusunun onaylanması hakkında bir soru ortaya çıkacaktır. Güncelle'yi Tıklayın.
7. Firmware başlayacak. Yaklaşık 8 dakika sürer.
Made on
Tilda