ONYX BOOX Darwin 7

— Son nesil E Ink Carta Plus'ın* en iyi ekranına sahip bir e-kitap okuyucusudur. Okunabilir formatların en geniş listesine ve ek işlevlere sahiptir: Wi-Fi modülü, İnternet tarayıcısı, dokunmatik ekran kontrolü, sesli kitap ve müzik dinlemek için ses çıkışı, metin parametrelerini ayarlama, ek okuma yazılımı yükleme yeteneği**.
(*E Ink Carta Plus: yüksek çözünürlük ve kontrast, SNOW Field ile görüntü netliği, MOON Light 2 ile rahat ayarlanabilir arka ışık, Flicker-Free ile titreşimsizdir).
(**Google hizmetleri için destek gerektiren uygulamalar, Google Kitaplar dahil çalışmayacaktır).
Teknolojimiz:

E Ink Carta Plus bu ne?

E Ink Carta Plus - elektronik kağıt teknolojisi kullanılarak yapılmış son nesil siyah beyaz ekrandır. Sınıfındaki tüm ekranlardan daha hafif bir alt tabakaya ve daha yüksek kontrast ve çözünürlüğe sahiptir. Parlak güneş ışığında okumanızı sağlar ve harfler daha hızla belirginleşir. Yoğunluk 300 ppi. Böyle bir ekrandan okumak, iyi bir kağıt kitabın sayfasından okumak kadar rahattır. Klasik tablet veya akıllı telefonlara göre okurken gözler üzerinde olumsuz bir etkisi yoktur.

SNOW Fieldbu ne?

SNOW Field, bir E İnk ekranındaki boyanmamış piksellerin sayısını azaltmaya izin veren bir ekran çalıştırma modu'dur. Metin ve resimlerin kalitesi gözler için olabildiğince rahattır.

Arka Işık "MOON Light"

Ekran ışığının mavi tonu uyku hormonu üretimini engeller. Bu nedenle, sıradan bir tabletin veya akıllı telefonun parlak ekranından birşey okuduktan sonra uykuya dalmak zordur. Arka Işık ''MOON Light 2'' teknolojisi, LED'lerin parlaklığını soğuk ve sıcak ışık için ayarlamanıza yardımcı olduğu gibi, gün boyunca okumak için daha beyaz ışık alternatifi ve yatmadan önce okumak için daha sarı ışık alternatifi sunar.

Flicker-Free sayesinde Titreşimsiz Işık

Flicker-Free teknolojisi, ekran LED'lerinin titremesini tamamen ortadan kaldırır ve uzun süreli okumanın neden olduğu, göz yorgunluğu ve baş ağrıları gibi rahatsızlıkları önemli ölçüde azaltır.

ONYX BOOX Darwin 7

Yüksek performan
• 4-çekirdekli işlemci (1,2 GHz ve 1 Gb RAM)
• 8 GB enerji-bağımsız bellek
• 32 GB'a kadar bellek kartlarını destekleyen microSD yuvası (kartlar ayrı satılır)
Çoklu dokunma işlevine sahip kapasitif dokunmatik ekran
Okurken rahat kontrol sağlar: kısa basmalı sayfalama, sayfa kaydırma, iki parmakla yakınlaştırma, metinde işaretleme ve ek işlevlerin kullanımı.
Format desteği
ONYX BOOX birçok farklı metin ve resim formatındaki dosyaları açar (bu seçeneklere bakın*). Okurken yazı tipinin stilini ve boyutunu, sayfaların konumunu değiştirebilir, yer imleri ayarlayabilir ve belgeleri keyfi olarak ölçekleyebilirsiniz.
*23 different file formats.
Yeni kitaplık
Kitaplık kitapları yazarlara, başlıklara ve serilere göre sıralar (dosya, sıralama için bilgi içermelidir). Rahat arama ve filtreler. Ayrıca, aygıta kopyalanmadan önce masaüstü bilgisayarda oluşturulan standart klasörler desteklenir.
Uzun çalışma süresi
E-Ink ekranın ve 3000 mAh pilin düşük güç tüketimi, uzun pil ömrü sağlar.
Dil desteği
BOOX, dünyanın farklı dillerindeki belgeleri okumanızı sağlar. Bunların arasında Türkçe, İngilizce, Almanca, Rusça, İspanyolca, Arapça, İsveççe, Hollandaca, Fince, Fransızca, Lehçe, Çince, Japonca ve diğerleri var.
'Akıllı' kapak
Kitap, güvenilir ekran koruması sağlayan ve kapatıldığında cihazı otomatik olarak uyku moduna geçiren lüks eko-deriden yapılmış akıllı bir kapakla birlikte gelir.
Ses dinleme
Cihaz, kulaklıkları bağlamak için bir ses çıkışına sahiptir. Bu sayede her zaman en sevdiğiniz sesli kitapları ve müzikleri dinleyebilirsiniz.
Not. Flash belleğin bir kısmı sistem yazılımı tarafından kullanılmaktadır.
ONYX BOOX Darwin‘7
ONYX BOOX Darwin'7 beyaz
ONYX BOOX Darwin'7 beyaz
!
03 Haziran 2021 tarihli DARWIN-7 için sistem yazılımı güncellemesi. Dosya boyutu 346 MB.
DİKKAT!
Yazılımı güncellemeden önce yapı numarasını kontrol edin. Sistem ayrıntıları sayfasındaki cihaz ayarlarından öğrenebilirsiniz. Bu yapı numarasının yayınlanma tarihi, sitede veya daha yeni bir sürümün yayınlanma tarihi ile aynı ise, kitap tarafından güncellenemez!
Saptama
1. Güncelleme firmware dosyasını indirin.upx masaüstü PC'ye.
2. Cihazın pili en az %50 şarj edilmelidir.
3. E-kitabı USB kablosuyla bilgisayarınıza bağlayın.
4. Update dosyasını kopyalayın.upx, cihazın dahili belleğinin kök dizinine, yani sadece ONYX sürücüsüne, sistemde tanımlandığı gibi, diğer klasörlerin ve dosyaların yanında.
5. Ayarlar > yazılım güncellemesi > check for updates.
6. Sistemi yükseltme arzusunun onaylanması hakkında bir soru ortaya çıkacaktır. Güncelle'yi Tıklayın.
7. Firmware başlayacak. Yaklaşık 8 dakika sürer.
8.Güncellemeyi yükledikten sonra pili kalibre etmeniz gerekir (talimat bakın).

Made on
Tilda