ONYX BOOX Caesar 4

— En son nesil E Ink Carta Plus'ın en iyi ekranına sahip bir e-kitap okuyucusudur.(yüksek çözünürlük ve kontrast, SNOW Field, MOON Light 2). Bu model, herhangi bir formatta e-kitap okumak içindir (paramiterlere bakınız). Aynı zamanda uygun fiyatla daha az ek işlevlere sahip olduğu gibi,hızlı, güvenilir ve okuması ve kullanımı rahattır. "Düşük fiyat-yüksek kalite" yi seçerken en iyi seçenektir. 4 çekirdekli işlemci ve 512 MB RAM sayesinde cihaz performansı arttırılmıştır. Dahili bir micro SD kart yuvasına ve 8 GB hafıza belleğine sahiptir, tüm kitaplığınızı yanınızda taşımanıza olanak tanır.
Teknolojimiz:

E Ink Carta Plus bu ne?

E Ink Carta Plus - elektronik kağıt teknolojisi kullanılarak yapılmış son nesil siyah beyaz ekrandır. Sınıfındaki tüm ekranlardan daha hafif bir alt tabakaya ve daha yüksek kontrast ve çözünürlüğe sahiptir. Parlak güneş ışığında okumanızı sağlar ve harfler daha hızla belirginleşir. Yoğunluk 300 ppi. Böyle bir ekrandan okumak, iyi bir kağıt kitabın sayfasından okumak kadar rahattır. Klasik tablet veya akıllı telefonlara göre okurken gözler üzerinde olumsuz bir etkisi yoktur.

SNOW Fieldbu ne?

SNOW Field, bir E İnk ekranındaki boyanmamış piksellerin sayısını azaltmaya izin veren bir ekran çalıştırma modu'dur. Metin ve resimlerin kalitesi gözler için olabildiğince rahattır.

Arka Işık "MOON Light"

Ekran ışığının mavi tonu uyku hormonu üretimini engeller. Bu nedenle, sıradan bir tabletin veya akıllı telefonun parlak ekranından birşey okuduktan sonra uykuya dalmak zordur. Arka Işık ''MOON Light 2'' teknolojisi, LED'lerin parlaklığını soğuk ve sıcak ışık için ayarlamanıza yardımcı olduğu gibi, gün boyunca okumak için daha beyaz ışık alternatifi ve yatmadan önce okumak için daha sarı ışık alternatifi sunar.

Flicker-Free sayesinde Titreşimsiz Işık

Flicker-Free teknolojisi, ekran LED'lerinin titremesini tamamen ortadan kaldırır ve uzun süreli okumanın neden olduğu, göz yorgunluğu ve baş ağrıları gibi rahatsızlıkları önemli ölçüde azaltır.
ONYX BOOX Caesar 4
Yüksek performan
• 4-çekirdekli işlemci (1,2 GHz ve 512 MB RAM)
• 8 GB enerji-bağımsız bellek
• 32 GB'a kadar bellek kartlarını destekleyen microSD yuvası (kartlar ayrı satılır)
Format desteğ
ONYX BOOX birçok farklı metin ve resim formatındaki dosyaları açar (bu seçeneklere bakın*). Okurken yazı tipinin stilini ve boyutunu, sayfaların konumunu değiştirebilir, yer imleri ayarlayabilir ve belgeleri keyfi olarak ölçekleyebilirsiniz.
*21 different file formats.
Yeni kitaplık
Kitaplık kitapları yazarlara, başlıklara ve serilere göre sıralar (dosya, sıralama için bilgi içermelidir). Rahat arama ve filtreler. Ayrıca, aygıta kopyalanmadan önce masaüstü bilgisayarda oluşturulan standart klasörler desteklenir.
Uzun çalışma süresi
E-Ink ekranın ve 3000 mAh pilin düşük güç tüketimi, uzun pil ömrü sağlar.
Dil desteği
BOOX, dünyanın farklı dillerindeki belgeleri okumanızı sağlar. Bunların arasında Türkçe, İngilizce, Almanca, Rusça, İspanyolca, Arapça, İsveççe, Hollandaca, Fince, Fransızca, Lehçe, Çince, Japonca ve diğerleri var.
Caesar4 e-kitap okuyucu Onyx Boox Türkiye Caesar4 e-kitap okuyucu Onyx Boox Türkiye
* Joy-stick düğme kontrolü
Not. Flash belleğin bir kısmı sistem yazılımı tarafından kullanılmaktadır.
2Not. Kontrol öğeleri : ONYX BOOX Caesar 4, ekranın altında bulunan beş yönlü bir joystick - DPAD ile kontrol edilir. Seçmek için "sağ", "sol", "aşağı", "yukarı" tuşlarını kullanın; seçimi onaylamak için orta tuşa - Tamam basın. DPAD'nin ortasına uzun süre basmak, ekranın arka plan ışığını açar / kapatır.
Yan düğmeler ekranın her iki yanında bulunur. Sağ düğme ileri kaydırmak için kullanılır, sol düğme ise programlardan çıkmak, pencereleri kapatmak ve menü veya klasör hiyerarşisinin önceki düzeyine dönmek için kullanılır. Menüden rahat okuma için gerekli metin ayarlarını seçebilirsiniz. Dosyalar bilgisayara USB kablosu ile bağlanarak indirilir.
ONYX BOOX CAESAR'4
ONYX BOOX CAESAR'4
ONYX BOOX CAESAR'4
Orjinal kılıf
Orjinal kılıf
Made on
Tilda