ONYX BOOX Monte Cristo 5

— dokunmatik kontrollü son nesil E Ink Carta Plus ekranla donatılmış birinci sınıf bir e-kitap okuyucudur (SNOW Field ile görüntü netliği, MOON Light 2 ile rahat ayarlanabilir arka ışık, Flicker-Free ile titreşimsiz). Model, yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olup ince alüminyum alaşımlı gövdeye ve ASAHI koruyucu cama sahiptir. Model, dahili bir Wi-Fi modülü ve İnternet erişimi için bir tarayıcı, harici cihazları bağlamak için Bluetooth, sesli kitap ve müzik çalmak için bir ses çalar, metin ayarlarını yönetmek, takvim ve sözlük işlevleri, ek okuma yazılımı yükleme yeteneği * ve daha fazlasını içerir.
(* Google Kitaplar dahil Google hizmetleri desteği gerektiren uygulamalar çalışmayacaktır.)
Teknolojimiz:

E Ink Carta Plus Nedir

E Ink Carta Plus - elektronik kağıt teknolojisi kullanılarak yapılmış son nesil siyah beyaz ekrandır. Sınıfındaki tüm ekranlardan daha hafif bir alt tabakaya ve daha yüksek kontrast ve çözünürlüğe sahiptir. Parlak güneş ışığında okumanızı sağlar ve harfler daha hızla belirginleşir. Yoğunluk 300 ppi. Böyle bir ekrandan okumak, iyi bir kağıt kitabın sayfasından okumak kadar rahattır. Klasik tablet veya akıllı telefonlara göre okurken gözler üzerinde olumsuz bir etkisi yoktur.

SNOW Field bu ne?

SNOW Field, bir E İnk ekranındaki boyanmamış piksellerin sayısını azaltmaya izin veren bir ekran çalıştırma modu'dur. Metin ve resimlerin kalitesi gözler için olabildiğince rahattır.

Arka Işık "MOON Light 2"

Ekran ışığının mavi tonu uyku hormonu üretimini engeller. Bu nedenle, sıradan bir tabletin veya akıllı telefonun parlak ekranından birşey okuduktan sonra uykuya dalmak zordur. Arka Işık ''MOON Light 2'' teknolojisi, LED'lerin parlaklığını soğuk ve sıcak ışık için ayarlamanıza yardımcı olduğu gibi, gün boyunca okumak için daha beyaz ışık alternatifi ve yatmadan önce okumak için daha sarı ışık alternatifi sunar.

Flicker-Free sayesinde Titreşimsiz Işık

Flicker-Free teknolojisi, ekran LED'lerinin titremesini tamamen ortadan kaldırır ve uzun süreli okumanın neden olduğu, göz yorgunluğu ve baş ağrıları gibi rahatsızlıkları önemli ölçüde azaltır.

ONYX BOOX Monte Cristo 5

Yüksek performans
• 4-çekirdekli işlemci (1,2 GHz ve 1 Gb RAM)
• 8 GB enerji-bağımsız bellek
• 32 GB'a kadar bellek kartlarını destekleyen microSD yuvası (kartlar ayrı satılır)
Çoklu dokunma işlevine sahip kapasitif dokunmatik ekran
Okurken rahat kontrol sağlar: kısa basmalı sayfalama, sayfa kaydırma, iki parmakla yakınlaştırma, metinde işaretleme ve ek işlevlerin kullanımı.
Ek ekran koruması
ASAHI koruyucu cam, ekranınızı çizilmelere, hasara ve parlamaya karşı korur. Ekran, yanları olmayan cihazın gövdesi ile aynı hizadadır ve daha da rahat ve modern hale gelmiştir.
Format desteği
ONYX BOOX birçok farklı metin ve resim formatındaki dosyaları açar (bu seçeneklere bakın**). Okurken yazı tipinin stilini ve boyutunu, sayfaların konumunu değiştirebilir, yer imleri ayarlayabilir ve belgeleri keyfi olarak ölçekleyebilirsiniz.
**23 different file formats.
Yeni kitaplık
Kitaplık kitapları yazarlara, başlıklara ve serilere göre sıralar (dosya, sıralama için bilgi içermelidir). Rahat arama ve filtreler. Ayrıca, aygıta kopyalanmadan önce masaüstü bilgisayarda oluşturulan standart klasörler desteklenir.
Uzun çalışma süresi
E Ink ekranın ve 3000 mAh pilin düşük güç tüketimi, uzun pil ömrü sağlar.
Dil desteği
BOOX, dünyanın farklı dillerindeki belgeleri okumanızı sağlar. Bunların arasında Türkçe, İngilizce, Almanca, Rusça, İspanyolca, Arapça, İsveççe, Hollandaca, Fince, Fransızca, Lehçe, Çince, Japonca ve diğerleri var.
'Akıllı' kapak
Kitap, güvenilir ekran koruması sağlayan ve kapatıldığında cihazı otomatik olarak uyku moduna geçiren lüks eko-deriden yapılmış akıllı bir kapakla birlikte gelir.
Bluetooth modülü
Yerleşik Bluetooth 4.1 modülü sayesinde, harici cihazları - bir klavye, kablosuz kulaklık veya sesli kitap dinlemek için hoparlörler bağlayabilirsiniz.
Ses oynatıcı
Cihazda yerleşik bir ses oynatıcı vardır. Sesli kitap veya müzik çalmak için Bluetooth üzerinden harici hoparlör veya kulaklık ** bağlayabilirsiniz.
(** bir adaptör üzerinden çalışmıyor, ses çıkışı yok)
Not. Flash belleğin bir kısmı sistem yazılımı tarafından kullanılmaktadır.
Made on
Tilda