ONYX BOOX Kon Tiki 2

— büyük ekran ve üstün teknik özelliklere sahip bir e-kitap okuyucu. Modelde, dokunmatik kontrol ve renk ayarlı, arkadan aydınlatmalı 7,8-inç e-Mürekkep Carta Plus ekranı bulunuyor. 3 GB RAM ile birleştirilmiş yüksek performanslı 8 çekirdekli işlemci, karmaşık belgelerle bile yüksek hızlı cihaz performansı sağlar. Büyük ekran sayesinde, bu model kurgu ve teknik literatürün okunmasını birleştirmenizi sağlar. Kon Tiki-2, üçüncü parti uygulamalarını destekleyen Android 10.0 işletim sistemini temel alır cihazın çok yönlü kullanılmasını sağlar.
Teknolojimiz:

E Ink Carta Plus bu ne?

E Ink Carta Plus - elektronik kağıt teknolojisi kullanılarak yapılmış son nesil siyah beyaz ekrandır. Sınıfındaki tüm ekranlardan daha hafif bir alt tabakaya ve daha yüksek kontrast ve çözünürlüğe sahiptir. Parlak güneş ışığında okumanızı sağlar ve harfler daha hızla belirginleşir. Yoğunluk 300 ppi. Böyle bir ekrandan okumak, iyi bir kağıt kitabın sayfasından okumak kadar rahattır. Klasik tablet veya akıllı telefonlara göre okurken gözler üzerinde olumsuz bir etkisi yoktur.

SNOW Fieldbu ne?

SNOW Field, bir E İnk ekranındaki boyanmamış piksellerin sayısını azaltmaya izin veren bir ekran çalıştırma modu'dur. Metin ve resimlerin kalitesi gözler için olabildiğince rahattır.

Arka Işık "MOON Light 2"

Ekran ışığının mavi tonu uyku hormonu üretimini engeller. Bu nedenle, sıradan bir tabletin veya akıllı telefonun parlak ekranından birşey okuduktan sonra uykuya dalmak zordur. Arka Işık ''MOON Light 2'' teknolojisi, LED'lerin parlaklığını soğuk ve sıcak ışık için ayarlamanıza yardımcı olduğu gibi, gün boyunca okumak için daha beyaz ışık alternatifi ve yatmadan önce okumak için daha sarı ışık alternatifi sunar.

Flicker-Free sayesinde Titreşimsiz Işık

Flicker-Free teknolojisi, ekran LED'lerinin (arka ışık çalışırken) titremesini tamamen ortadan kaldırır ve uzun süreli okumanın neden olduğu, göz yorgunluğu ve baş ağrıları gibi rahatsızlıkları önemli ölçüde azaltır.

ONYX BOOX Kon Tiki 2

Yüksek performan
• 8-çekirdekli işlemci (1,8 GHz ve 3 Gb RAM)
• 32 GB enerji-bağımsız bellek
• Herhangi bir, hatta en karmaşık belgelerle rahat çalışma sağlar.
Çoklu dokunma işlevine sahip kapasitif dokunmatik 7,8 inç ekran
Okurken rahat kontrol sağlar: kısa basmalı sayfalama, sayfa kaydırma, iki parmakla yakınlaştırma, metinde işaretleme ve ek işlevlerin kullanımı. 6-inç ekranlardan %68 daha fazla bilgi görüntüler.
Format desteği
ONYX BOOX birçok farklı metin ve resim formatındaki dosyaları açar (bu seçeneklere bakın*). Okurken yazı tipinin stilini ve boyutunu, sayfaların konumunu değiştirebilir, yer imleri ayarlayabilir ve belgeleri keyfi olarak ölçekleyebilirsiniz.
*23 different file formats.
Yeni kitaplık
Kitaplık kitapları yazarlara, başlıklara ve serilere göre sıralar (dosya, sıralama için bilgi içermelidir). Rahat arama ve filtreler. Ayrıca, aygıta kopyalanmadan önce masaüstü bilgisayarda oluşturulan standart klasörler desteklenir.
Dil desteği
BOOX, dünyanın farklı dillerindeki belgeleri okumanızı sağlar. Bunların arasında Türkçe, İngilizce, Almanca, Rusça, İspanyolca, İsveççe, Hollandaca, Fince, Fransızca, Lehçe, Çince, Japonca ve diğerleri var.
Ses çalar
Cihaz, müzik ve sesli kitapları dinlemenizi sağlayan önceden yüklenmiş bir ses oynatıcısıdır. Bunu yapmak için, kulaklıkları veya hoparlörleri (bluethooth) okuyucuya bağlamak ve ilgili dosyayı açmak yeterlidir. Ayrıca dahili hoparlör üzerinden ses dinleyebilirsiniz.
Uzun çalışma süresi
E-Ink ekranın ve 3150 mAh pilin düşük güç tüketimi, uzun pil ömrü sağlar.
'Akıllı' kapak
Kitap, güvenilir ekran koruması sağlayan ve kapatıldığında cihazı otomatik olarak uyku moduna geçiren yapılmış akıllı bir kapakla birlikte gelir.
Bluetooth
Dahili 5.0 standart Bluetooth modülü ile harici cihazları bağlayabilirsiniz.
OTG
Cihaz, sürücü gerektirmeyen ek çevre birimleri bağlayabileceğiniz OTG'Yİ destekler.
E-kitap okuyucu Onyx Boox Kon-Tiki2 ONYXBOOX KONTIKI2 Kon tiki 2 Türkiye resmi
Not. Flash belleğin bir kısmı sistem yazılımı tarafından kullanılmaktadır.
Made on
Tilda