Şirket hakkında

TEKNOLOJI'KO LTD, ONYX BOOX'u Türkiye genelinde resmi olarak temsil etmekte ve şirketin ürün yelpazesindeki en iyi modelleri tüketicilerine sunmaktadır.
Modellerimizin rahat okumasını, kullanım kolaylığını, yüksek teknik performansını seçin.
ONYX International şirketi 2006 yılında kurulan ve elektronik kitap okuyucu cihazların önde gelen üreticilerinden biridir. Şirketimiz, tasarım ve yazılımın çalışmasından cihazların konveyör montajına kadar bu cihazların tam bir üretim döngüsünü gerçekleştirir.

ONYX elektronik kitaplarının ayırt edici bir özelliği, modern E-Ink ekranların kullanılması ve modellerin özgün tasarım olmasıdır. Tüm cihazlar, yüksek performanslı işlemcilere ve güçlü akümülatörlere sahip olup, bir kişinin bunları otonom modda bir aya kadar kullanmasına izin verir. Modellerin çoğu dokunmatik ekran işlevi, Wi-Fi ağı üzerinden İnternet bağlantısı imkanı gibi ek özelliklere sahiptir.

ONYX International ürünleri Batı ve Doğu Avrupa, Türkiye, Rusya, ABD ve Singapur gibi birçok ülkeye ihraç edilmektedir.

ONYX, dünyada 12:1 kontrastlı ekrana sahip bir okuyucu üreten ilk şirket oldu (2011) ve aynı zamanda yüksek çözünürlüklü E Ink Pearl HD dokunmatik ekrana sahip ilk elektronik kitabı yaptı (2011).

Onyx ilkkurulduğunda, 2008'de IBM, Google ve Microsoft'tangelen6 çekirdek üyeye sahip küçük bir gruptu. Günümüzde ONYX International şirketinde yaklaşık 1300 kişi çalışmakta ve göz güvenli elektronik okuma için teknolojilerimizi geliştirmeye ve iyileştirmeye devam etmekteyiz.

Onyx'in CEO'su Kim Dan, uzun bir süre gözlem yaparak, bilimin elektronik formunda popülerleşmesinin internetin yükselişi ve gelişmesiyle yakından ilgili olması nedeniyle göz krizinin kaçınılmaz olduğunu keşfetti. PDF elektronik formatı, üniversitelerdeki akademik makaleler ve dergi makaleleri için basılı kağıtların ve kurguların yerini aldı. Yukarıdaki nedenlerden dolayı Kim Dan, bu durumu değiştirmek için bir şeyler yapmaya karar verdi.

Onyx, on yıldan fazla bir sürede uluslararası bir şirket haline geldi ve işini küresel olarak 4 kıtada 60'tan fazla ülkeye genişletti. Onyx Boox yalnızca belgeleri okumakla sınırlı değildir, aynı zamanda not almak ve karalamak da mümkündür.

Şirketimiz, 2020 yılında E-ink Kaleido renkli mürekkep teknolojisine dayalı renkli ekranlı "Poke 2 Color" elektronik okuyucusunu piyasaya sürdü. Artık çocuklarınızla birlikte renkli e-kitap ve ders kitaplarını okuyabilir ve ekranın gözleriniz üzerindeki zararlı etkileri konusunda endişelenmeyebilirsiniz.

TeknolojiKO Türkiye Onyx Boox Resmi dağıtıcı Resmi satıcı
TeknolojiKO OnyxBoox E-kitap okuyucular
ONYX letter of authorization
We hereby authorize "Technologyko bilisim hizmetleri ic ve dis teacart limited sirketi" as the distributor of the following models in Turkey for the year 2021: ONYX BOOX Caesar 4, Darwin7, Faust 2, Galileo, Kon-Tiki 2, Livingstone, Monte Cristo 5, Poke 2 Color, Viking, Volta 2. ONYX INTERNATIONAL INC.
Made on
Tilda